Drużynowe Mistyrzostwa Gminy Zgierz w tenisie stołowym

Na zawody stawiły się prawie w szystkie szkoły z Gminy Zgierz. Rywalizacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Do zdobycia były cztery statuetki dla najlepszych drużyn.

Oto wyniki naszych uczniów:

• w kategorii klas IV- VI chłopców ( Patryk Kubiak, Mateusz Ruciński) -III miejsce
    • w kategorii klas IV- VI dziewcząt ( Anna Chajdys, Nikola Mrozińska) -I miejsce
      • w kategorii klas VII- VIII chłopców ( Kamil Kubiak, Jakub Ruciński) -I miejsce
      • w kategorii klas VII- VIII dziewcząt ( Martyna Jóźwiak, Jzabela Woźniak) -II miejsce

Turnieju Koszykówki dla  Szkół Podstawowych

z Okazji 80 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej

Turniej został rozegrany w 2 kategoriach wiekowych: młodszej- klasy IV- VI  i starszej- klasy VII-VIII. Zawody odbyły się 10 października na boisku w Białej. Nasza reprezentacja klas IV- VI zdoyła I miejsce, natomiast klas VII-VIII II miejsce.

Mistrzostwa Gminy Zgierz w Piłce Ręcznej Chłopców i Dziewcząt klas VII-VIII

Zawody odbyły się 17 października w Szczawinie. Nasza reprezentacja chłopców zajęła w tym turnieju II miejsce.