Gminny Turniej Piłki Nożnej

Na zawody stawiły się tylko dwie szkoły- Gieczno i Szczawin. Mecz odbył się 16.06. 2016r. na boisku LKS Szczawin.W tym pasjonującym pojedynku Gieczno okazało się lepsze zwyciężając 5:2. W nagrodę otrzymaliśmy replikę piłki Euro 2016

Miłosz Warszawski

Rafał Drąszczyk

Wiktor Konieczny

Dawid Mroziński

Sylwek Olejniczak

Paweł Pietrzak

Jan Cichecki

Kacper Warszawski

Daniel Olczak

Paweł Szumski

Marcin Kociszewski

Patryk Jabłoński

Damian Piotrowski

Mikołaj Majchrzak

Turniej Piłkarski im. Leszka Jezierskiego

W dniu 9.06.2016r. w Rosanowie miał miejsce turniej piłki nożnej poświęcony pamięci Leszka Jezierskiego. W kategorii klas I-III zajeliśmy II miejsce.

Natomiast uczniowie klas IV-VI zajmując I miejsce okazali się najlepszą drużyną turnieju.

Adam Turek

Szymon Jagiełło

Kamil Kubiak

Maciej Kotus

Michał Kacprzak

Bartek Szczepaniak

Mateusz Ruciński

Bartek Witczak

Jakub Brański

Kamil Ruciński

Michał Janiak

Bartosz Pawlak

Adam Kotus

Mateusz Chajdys

Kacper Adamczewski

Mikołaj Abramczyk

Maks Sasin

Jakub Ruciński

Ogólnopolski Bieg „O Srebrne Czółenko Włókniarskie”

W ramach obchodów 70-lecia ZKS Włókniarz Zgierz w dniu 04 czerwca 2016 roku /sobota/ odbył się bieg „O Srebrne Czółenko Włókniarskie”. Biegi młodzieżowe zostały rozegrane leśnymi ścieżkami.

Wyniki końcowe:

Weronika Leszczak-II miejsce

Konrad Wich-III

Aleksandra Goss-VI

Julia Sadowska-VIII

Bieg Jednorożca

W tym roku po raz XX odbył się „Bieg Jednorożca”. Miał on miejsce podczas Gminnych Obchodów Dnia Dziecka w Dzierżąznej w dniu 1czerwca.  Puchary dla najlepszych drużyn wręczyła Barbara Kaczmarek  - Wójt Gminy Zgierz. Sztafeta Szkoły Podstawowej w Giecznie zajęła         II miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Ruciński, Damian Jamroziak, Adam Kotus, Kamil Ruciński, Mateusz Leszczak. Drużyna gimnazjum zajęła           III miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Konrad Wich, Dawid Mroziński, Bartosz Abramczyk, Krystian Kociszewski, Kacper Ługowski.